Kolegium

Prezesów

Rozwój zielonej infrastruktury

poprzez wsparcie ogrodów działkowych

RODZINNY OGRÓD DZIAŁKOWY

"ROD MAKRUM"

15 marca 2022

ZAPRASZAMY NA WIOSENNY KIERMASZ OGRODNICZY W DNIACH 2-3 KWIETNIA 2022 !

     Zapraszamy na Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy  na terenach zewnętrznych hali Immobile Łuczniczka w dniach 02-03 kwietnia br. w godzinach 10.00-17.00. Wstęp dla odwiedzających jest nieodpłatny.

     W Kiermaszu weźmie udział  kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, prezentujących m.in:szeroką gamę  kwiatów ogrodowych i domowych, drzewek i krzewów owocowych oraz ozdobnych, bylin, ziół, nasion, cebul kwiatowych, winorośli, traw, iglaków i innych roślin ozdobnych, mebli ogrodowych, altan, architektury ogrodowej, akcesoriów i wyposażenia.
    Będzie można uzyskać też specjalistyczne i nformacje i  porady od przedstawicieli Okręgu Polskiego Związku Działkowców w Bydgoszczy, którzy na swoim stoisku udzielą wszelkiej niezbędnej  informacji prawnej, oraz podzielą się wiedzą związaną z funkcjonowaniem ogrodów, a także na temat uprawy i pielęgnacji roślin.
Ponadto przed  Świętami Wielkanocnymi będzie to okazja do  zakupu potraw i wyrobów regionalnych m.in. wędlin, miodów, wypieków i wyrobów gospodyń wiejskich, pieczywa, rękodzieła i ozdób wielkanocnych.