Kolegium

Prezesów

Rozwój zielonej infrastruktury

poprzez wsparcie ogrodów działkowych

RODZINNY OGRÓD DZIAŁKOWY

"ROD MAKRUM"

28 lutego 2024

ROD Makrum na konsultacjach dotyczących inwestycji 
z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

     We wtorek, 27 lutego 2024 r. w Młynach Rothera odbyło się spotkanie konsultacyjne ws. regulaminu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. ROD Makrum reprezentował v-ce prezes Marcin Gąbka. Ze strony przybyłych mieszkańców padło kilka propozycji zmian, aby lepiej wydatkować pieniądze przeznaczone na ten cel.

     Głownym problemem przedstawionym przez nas był odrzucony projekt kontynuacji naprawy ulicy prowadzącej do utwardzonego parkingu przy bramie nr 4. Pani Agnieszka Przybył - Koordynatorka Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego oraz Pani Natalia Babachanian Kierowniczka Referatu Partycypacji Społecznej, tak jak to wcześniej zrobił v-ce Prezydent Bydgoszczy Pan Michał Sztybel, osobiście przeprosiły za błąd w czasie weryfikacji naszego projektu i zapewniły że dopełnią wszelkich starań aby nie dochodziło już do takich nieprawidłowości.

     Po konsultacjach i przytoczonych argumentach padających z obu stron, jesteśmy uspokojeni i wierzymy że dalszy remont tej ulicy będzie możliwy i sukcesywnie realizowany.